Webinary w ramach programu szkoleniowego BrightYourFuture

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kolejne webinary w ramach programu szkoleniowego BrightYourFuture już przed nami. Zainteresowany? Poznaj szczegóły. 

 


CO? – webinary w ramach programu szkoleniowego BrightYourFuture


O WYDARZENIU
Enactus Poland we współpracy z partnerem programowym - Standard Chartered Polska zaprasza do udziału w darmowym oraz otwartym programie szkoleniowym BrightYourFuture.

Przed nami dwa szkolenia:

  • 1 kwietnia 2022 r. o godz. 11.00 odbędzie się webinar z Panią adwokat z NGL Legal!

Anna Wiktorow-Bojska opowie, jak poskromić siebie w czasie, czyli jak efektywnie zarządzać sobą w przestrzeni i jak planować swój czas. Organizacja oraz sposoby organizacji czasu, są nieodłączonym elementem człowieka. Dzięki efektywnemu gospodarowaniu zasobami, jesteśmy w stanie osiągnąć o wiele więcej w mniejszym przedziale czasowym!

  • 5 kwietnia 2022 r. o godz. 12.00 - webinar przeprowadzi kolejna ekspertka w obszarze Senior Recruitment Business Partner w BIGRAM S.A.

Kamila Feder, opowie o ABC Rekrutacji, czyli jak wypaść profesjonalnie na rozmowie o pracę! Rozmowa rekrutacyjna rządzi się swoimi prawami - trzeba wiedzieć jak się do niej przygotować, jak się zachowywać w trakcie rozmowy oraz na jakie niuanse oraz zachowania rekruter zwraca szczególną uwagę!


DLA KOGO?
Program jest kierowany do studentów, absolwentów szkół wyższych i policealnych, dotkniętych ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19 (utrata zatrudnienia, brak możliwości zdobycia nowego miejsca pracy, brak możliwości zdobywania nowych kwalifikacji), a także młodzieży uniwersyteckiej chcącej zdobyć nowe doświadczenie i umiejętności.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja odbywa się poprzez stronę – webinar 1.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę – webinar 2.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego