Webinar "Trello – w prostocie siła"

Chcesz zobaczyć jakie funkcjonalności posiada narzędzie Trello? Dlaczego warto z niego korzystać? Weź udział w szkoleniu organizowanym w ramach programu BrightYourFuture i poznaj zalety tego instrumentu.

CO? - szkolenie "Trello – w prostocie siła. Zorganizuj swoje wszystko – od zakupów po wieloosobowe projekty" w ramach programu BrightYourFuture

O SZKOLENIU
Enactus Poland we współpracy z partnerem programowym - Standard Chartered Polska zaprasza do udziału w darmowym oraz otwartym programie szkoleniowym BrightYourFuture.

30 marca 2022 r. o godzinie 16.00 odbędzie się kolejny inspirujący webinar, tym razem z współzałożycielem Rota.works!

Piotr Gawroński opowie o bardzo przydatnym narzędziu jakim jest TRELLO - czyli jak w prosty i banalny sposób zarządzać, oszczędzać, a nawet gospodarować czas!

Jedno z najbardziej przydatnych narzędzi biznesowych (i nie tylko!) do zarządzania swoimi sprawami oraz niezbędnik przy zarządzaniu wieloosobowym zespołem!

Program jest kierowany do studentów, absolwentów szkół wyższych i policealnych, dotkniętych ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19 (utrata zatrudnienia, brak możliwości zdobycia nowego miejsca pracy, brak możliwości zdobywania nowych kwalifikacji), a także młodzieży uniwersyteckiej chcącej zdobyć nowe doświadczenie i umiejętności.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.