Webinar "Pierwszy krok w karierze z Europass"

Chcesz dowiedzieć się jakie strategie oraz narzędzia Europass są pomocne w poszukiwaniu pracy? Weź udział w webinarze "Pierwszy krok w karierze z Europass".

CO? - webinaria dla studentów "Pierwszy krok w karierze z Europass"

O INICJATYWIE
Krajowe Centrum Europass & Euroguidance zaprasza wszystkich studentów i absolwentów do udziału w tegorocznym cyklu webinariów pt. "Pierwszy krok w karierze z Europass".

Podczas webinarium odbędą się 3 wystąpienia:

• "Strategie znalezienia pracy" – Sylwia Korycka-Fortuna, doradca kariery oraz coach ICF.
  • "Szansa do rozwoju swoich umiejętności z Europass" – Piotr Głusiec, członek Zespołu Krajowego Centrum Europass & Euroguidance.
  • "Savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej" – Bartosz Czerniawski, założyciel
    i pomysłodawca Akademii Savoir Vivre "Bonawentura".

Tematyka spotkań: Praktyczne wskazówki co należy uwzględnić w procesie decyzyjnym dotyczącym kariery, jakie są strategie oraz narzędzia Europass, które są pomocne w poszukiwaniu pracy, a także podstawy savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych planowaniem i rozwojem kariery zawodowej.

Webinaria odbędą się w 6 terminach i są bezpłatne! Czas trwania 2 godz.

Aby wziąć udział w webinariach, należy wybrać termin i zarejestrować się.
Linki do rejestracji można znaleźć na stronie Europass w zakładce Aktualności.