Webinar "Peronal Management – zarządzanie sobą w drodze na szczyt"

Pokaż w kalendarzu: 
0

"Peronal Management – zarządzanie sobą w drodze na szczyt" to temat kolejnego szkolenia w ramach programu BrightYourFuture. Jeśli chcesz posłuchać jak osiągnąć sukces w biznesie aplikuj już dziś.
 


 CO? - szkolenie "Peronal Management – zarządzanie sobą w drodze na szczyt" w ramach programu BrightYourFuture


O SZKOLENIU
Enactus Poland we współpracy z partnerem programowym - Standard Chartered Polska zaprasza do udziału w darmowym oraz otwartym programie szkoleniowym BrightYourFuture.

W najbliższy piątek, 25 marca 2022 r. o godzinie 11.00 odbędzie się kolejny inspirujący webinar, tym razem z przedsiębiorcą oraz prezesem firmy Bigram!

Piotr Wielgomas, opowie o swojej osobistej ścieżce kariery i jej rozwoju na przestrzeni ostatnich lat oraz podpowie, jak zarządzać sobą i swoim czasem, aby osiągnąć zawodowy sukces!


DLA KOGO?
Program jest kierowany do studentów, absolwentów szkół wyższych i policealnych, dotkniętych ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19 (utrata zatrudnienia, brak możliwości zdobycia nowego miejsca pracy, brak możliwości zdobywania nowych kwalifikacji), a także młodzieży uniwersyteckiej chcącej zdobyć nowe doświadczenie i umiejętności.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego