Webinar o marketingu i reklamie

Interesujesz się sztuką marketingu i reklamy? Jesteś amibtny/a i poszukujesz nowych wyzwań? We udział w webinarze "Trendy a innowacje, czyli pełen fokus na rozwój marki" prowadzonym przez firmę Henkel i Schwarzkopf Professional.

CO? - webinar "Trendy a innowacje, czyli pełen fokus na rozwój marki"
KIEDY? - 15 listopada 2022 roku, godzina 18:00
APLIKACJA DO: 14 listopada 2022 roku

Organizacje Henkel i Schwarzkopf Professional zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w najbliższym webinarze z serii Henkel Impact Academy powered by Schwarzkopf Professional o tytule "Trendy a innowacje, czyli pełen fokus na rozwój marki".

Podczas webinaru poznasz odpowiedzi na następujące pytania:

• Czym jest innowacja i jaki jest proces powstawania innowacji?
  • Jak rozumieć trendy 2022 roku?
  • Jakie narzędzia pomagają w tworzeniu innowacji na podstawie analizowanego trendu?

W trakcie eventu w formie online uczestnicy otrzymają podpowiedzi, które okażą się przydatne w trakcie kolejnej z naszych inicjatyw…  Osoby kreatywne, pragnące podzielić się głębią swojej wyobraźni, zachęcamy z kolei do sprawdzenia swojego talentu w konkursie Henkel Dare to Challenge.

Henkel Impact Academy to seria cyklicznych webinarów skierowanych do studentów ma na celu zwiększyć świadomość środowiska akademickiego w tematach, o które na uniwersyteckich salach trudno prowadzonych przez organizacje Henkel i Schwarzkopf Professional.

Studentów i absolwentów zainteresowanych tematyką marketingu, reklamy, budowania marki.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny jest na stronie wydarzenia.