Webinar nt. studiów magisterskich w USA "Studia w USA? Yes, you can!"

Myślisz o studiach magisterskich w USA? Nie wiesz, jak wybrać odpowiednią dla siebie uczelnię, jak złożyć wniosek oraz jak sfinansować swoją edukację? Dołącz do webinarium 14 kwietnia 2022 r., aby otrzymać odpowiedzi na te i inne pytania. Na spotkanie zaproszono także Jakuba Kamińskiego, absolwenta Fulbright Graduate Student Award, który studiował na Worcester Polytechnic Institute w Worcester, Massachusetts.

CO? -  Webinar nt. studiów magisterskich w USA "Studia w USA? Yes, you can!"
KIEDY? - 14 kwietnia 2022 r. (czwartek), godz. 15.00
GDZIE? – platforma Zoom

Podczas spotkania uczestnik dowie się m.in.:

• jak wyglądają studia graduate w USA,
  • jakie dokumenty należy przygotować i jakie testy zdać, aby ubiegać się o przyjęcie na amerykańską uczelnię,
  • na co uczelnie amerykańskie zwracają uwagę oceniając wnioski,
  • ile kosztują studia graduate w USA oraz jakie możliwości finansowania są dostępne dla studentów międzynarodowych,
  • dowie się jakie stypendia oferuje Program Fulbrighta dla studentów i studentek zainteresowanych studiami magisterskimi w USA.

Prezentację poprowadzi Patrycja Donaburska, doświadczona doradczyni EducationUSA z Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

Wydarzenie odbędzie się w j. polskim.

Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Ambasady Stanów Zjednoczonych i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w ramach programu EducationUSA.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz.

Link do platformy Zoom zostanie przesłany zarejestrowanym osobom na adres mailowy podany przy rejestracji.