Webinar "Kariera w zróżnicowanym kulturowo środowisku"

Jakie są najskuteczniejsze sposoby pracy w wielokulturowym środowisku oraz jak odnieść sukces? Dowiedz się tego biorąc udział w webinarze "Kariera w zróżnicowanym kulturowo środowisku - jak przygotowąć dobre CV oraz zrobić pozytywne wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej".

CO? - webinar "Kariera w zróżnicowanym kulturowo środowisku - jak przygotować dobre CV oraz zrobić pozytywne wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej"
KIEDY? - 26 kwietnia 2023 roku, godz. 12:00

Firma Wipro IT Services organizuje webinar, który jest okazją do spotkania się z Wipro liderami oraz rekruterką, aby dowiedzieć się, jak budować swoją karierę w zróżnicowanym miejscu pracy. Podczas webinaru zostaną poruszone kwestie skutecznych sposobów pracy w wielokulturowym środowisku oraz przygotowania CV i rozmowy kwalifikacyjnej.

Agenda spotkania:

• Wprowadzenie.
  • Środowisko wielokulturowe - zróżnicowane i integracyjne miejsce pracy.
  • Porady i triki dotyczące CV i rozmów kwalifikacyjnych.
  • Pytania & Odpowiedzi.

Spotkanie całościowo będzie przeprowadzone w języku angielskim.

Wipro to firma świadcząca usługi technologiczne i konsultingowe skoncentrowana na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które zaspokajają najbardziej złożone potrzeby klientów związane z transformacją cyfrową.

Webinar skierowany jest do każdego, kto chciałby uczestniczyć.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać wypełniając formularz online.