Webinar dot. trendów w rozwoju standardów odpowiedzialnego biznesu

Aktualne trendy w rozwoju standardów odpowiedzialnego biznesu to temat webinaru, który poprowadzą przedstawiciele Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej już 12 maja 2022 r.

CO? - webinarium online "Aktualne trendy w rozwoju standardów odpowiedzialnego biznesu"
KIEDY? – 12 maja 2022 r., w godz. 9.30-11.30
GDZIE? – online

O INICJATYWIE
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Grupa robocza ds. społecznej odpowiedzialności uczelni zapraszają pracowników i studentów do udziału w webinarium online "Aktualne trendy w rozwoju standardów odpowiedzialnego biznesu", które odbędzie się 12 maja 2022 r. w godz. 9.30-11.30.

Webinarium będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube MFiPR oraz na Facebooku MFiPR (również w tych miejscach po webinarium zostaną pozostawione nagrania z jego przebiegu).

Program wydarzenia.

Nie jest wymagana rejestracja na wydarzenie.