Webinar City Handlowy - odkryj nowe możliwości rozwoju!

Rozważasz karierę w bankowości, ale nie wiesz, czego się spodziewać? Zastanawiasz się czy studenci kierunków innych niż związane z finansami znajdą coś dla siebie? Zapisz się na webinar, aby dowiedzieć się więcej o Programie Praktyk Letnich i Programach Rotacyjnych dla absolwentów. Dowiesz się także więcej o Citi Handlowy -  będziesz mieć szansę, by zadać pytania dotyczące procesu rekrutacji, warunków zatrudnienia, kultury korporacyjnej i wielu innych!

CO? - webinar City Handlowy
GDZIE? - online
KIEDY? - 18.02.2021 r., godz. 16:00

Citi Handlowy organizuje webinar dla studentów dotyczący możliwości rozwoju, w szczególności poprzez Program Praktyk Letnich 2021 oraz dwuletnie Programy Rotacyjne dla absolwentów.
W Citi odnajdą się osoby nie tylko po kierunkach związanych z finansami i bankowością, ale także po kierunkach technicznych, lingwistycznych czy naukach społecznych. Praktyki i programy oferowane są w prawie każdym obszarze banku czyli: bankowość detaliczna, korporacyjna, transakcyjna, departamenty ryzyka, zgodności, audytu oraz prawny i marketingu.

City Handlowy - bank, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach. Citi obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Dla studentów i absolwentów.

Kliknij i zapisz się poprzez LINK

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)