Warsztaty z kreatywności w KATO Urban Corner

Kreatywność na studiach? Brzmi ciekawie? 25 października 2022 r. o 16.00 odbędą się warsztaty „Jak przerobić cytrynę na lemoniadę, czyli Twoja kreatywność na studiach”. Jak najefektywniej spożytkować te inspiracje najlepiej wiedzą członkowie zwycięskiego zespołu konkursu Tech4Good, czyli grupa studentów, która wspólnie stworzyła system Sensideer – narzędzie służące do ostrzegania kierowców przed zwierzętami wbiegającymi na drogę. Zapraszamy do udziału.

CO? - warsztaty "Jak przerobić cytrynę na lemoniadę, czyli Twoja kreatywność na studiach"
KIEDY? – 25 października 2022 r., godz. 16.00
GDZIE? - KATO Urban Corner, Katowice róg ulic Pocztowej i Młyńskiej

Podczas warsztatów Prelegenci wyjaśnią:

• Jak program Seeds for The Future pomaga przekuć idee ze świata nowych technologii w rzeczywistość biznesową?
  • Dlaczego podział ról w zespole i strategiczne planowanie pracy to klucz do skutecznej współpracy bez zbędnych nieporozumień?
  • W jaki sposób wykorzystać czas studiów i jakie aktywności poza-studenckie wybierać, aby realizować swoje pasje i zdobywać potrzebne w przyszłości umiejętności?
  • Co należy zrobić, aby biznes trafił do szerokiego grona odbiorców i zaistniał w świecie mediów?

Spotkanie poprowadzą:

Magdalena Cebula – absolwentka studiów magisterskich na kierunku informatyka na WIT. Finalistka globalnego konkursu Tech4Good, organizowanego w ramach programu Huawei Seeds for the Future. TOP100 women in AI, liderka grupy WMMDATA. Pasjonatka data science dzieląca się wiedzą i doświadczeniem na kanale YT "Niesztuczna inteligencja".

Daniel Cieślak – student III roku Inżynierii Biomedycznej na Politechnice Gdańskiej. Finalista globalnego konkursu Tech4Good, organizowanego w ramach programu Huawei Seeds for the Future, uczestnik V edycji Szkoły Pionierów PFR, zapalony działacz samorządu studentów na rzecz nauki oraz internacjonalizacji, wspiera koła naukowe i pełni szereg funkcji zapewniania jakości kształcenia na Politechnice Gdańskiej.

Agata Ordon – absolwentka studiów magisterskich na kierunkach prawo i zarządzanie strategiczne w Akademii Leona Koźmińskiego. Wielokrotna stypendystka Fundacji Koźmińskich i Banku Santander. Finalistka globalnego konkursu Tech4Good, organizowanego w ramach programu Huawei Seeds for the Future. Finalistka europejskiego konkursu PepsiCo Dare To Do More Challenge. Od 1,5 roku w Globalnym Dziale Zakupów PepsiCo realizuje projekty w obszarze zrównoważonego rozwoju, obecnie zarządzając instalacją paneli fotowoltaicznych w Polsce.

Zapisy odbywają się poprzez formularz.