Warsztaty „Tajniki Assessment Center"

Zapraszamy do udziału w warsztatach "Tajniki Assessment Center", które poprowadzą specjaliści ds. rekrutacji i selekcji kandydatów z firmy Randstad Polska.

Celem warsztatów jest przygotowanie studentów do uczestnictwa w specyficznej technice selekcji kandydatów i zapoznanie ich z mechanizmami Assesment Center, narzędziami stosowanymi w trakcie AC i wskazanie kluczowych obszarów, na które należy zwrócić uwagę.

Warsztat zakłada zaangażowanie i aktywny udział uczestników.

Szkolenie odbędzie się 7 listopada 2013 roku w godzinach 10.00 – 14.00 w auli K. Lepszego w Rektoracie UŚ po uprzedniej rejestracji pod numerem telefonu 32 359 20 32.

Zapisy ruszają już 30 października 2013 roku.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.