Warsztaty "Poza schematem, czyli jak twórczo rozwiązywać problemy"

Data wydarzenia:
8 Maj, 2015 - 10:00 - 15:00

Każdy z nas wie, co to niemoc twórcza, jak to jest utknąć w zaułkach myślenia. Dla tych, którzy chcą poznać sposoby pokonania tej niemocy i generowania kreatywnych pomysłów zapraszamy na szkolenie "Poza schematem, czyli jak twórczo rozwiązywać problemy".

Na szkoleniu:

• dowiesz się co pobudza, a co usypia twoją kreatywność,
  • nauczysz się stosować najbardziej skuteczne techniki twórczego rozwiązywania problemów,
  • pobudzisz swoją kreatywność!

Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową.

Trener: Agnieszka Dunaj – wieloletni trener, doradca kariery, kierownik Biura Karier. Na co dzień pracuje ze studentami i absolwentami UŚ, a także pracownikami przedsiębiorstw wspierając ich w rozwoju umiejętności psycho-społecznych.

Szkolenie odbędzie się 8 maja br. w godz. 10.00-15.00 w sali 133 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ulicy Bankowej 12 (parter).

Zapisy na warsztat są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 19 82 od dnia 30 kwietnia br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)