Warsztaty dot. kompetencji przyszłości

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiałeś się jakie są kompetencje przyszłości? W jaki sposób je rozwinąć? Jeśli tak to weź udział w warsztatach "10 prostych ćwiczeń, które wzmocnią Twoje kompetencje przyszłości", które odbędą się 12 października 2022 r. w KATO Urban Corner.



 


CO? - Warsztaty "10 prostych ćwiczeń, które wzmocnią Twoje kompetencje przyszłości"
KIEDY? – 12 października 2022 r. o godz. 10.00
GDZIE? - KATO Urban Corner (Katowice, róg ulic Pocztowej i Młyńskiej)


O WYDARZENIU
Badania McKinsey’a z udziałem 18 000 osób z 15 krajów doprowadziły do wytypowania 56 podstawowych kompetencji potrzebnych w pracy przyszłości. W trakcie warsztatów zostaną omówione poszczególne grupy kompetencji, a następnie uczestnicy wykonają ćwiczenia, które wzmocnią ich umiejętności w takich obszarach jak krytyczne myślenie, komunikacja, samoświadomość, praca zespołowa czy osiąganie celów. Warsztaty to okazja do zapoznania się tematem obok, którego trudno przejść obojętnie każdemu, kto chce budować swoją karierę zawodową oraz okazja do zrobienia małych, ale konkretnych kroków w kierunku zdobycia nowych kompetencji. 

Spotkanie poprowadzi Majka Lipiak, innowatorka i przedsiębiorczyni społeczna, która na co dzień zarządza różnorodnym zespołem agencji marketingowej Leżę i Pracuję.


SPOSÓB APLIKACJI
Zapisy odbywają się poprzez formularz.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego