Warsztaty Design Thinking

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz poznać metodę kreatywnego rozwiązania problemów? Weź udział w warsztatach Design Thinking, które poprowadzą specjaliści z Woman Business Hub we współpracy z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach. 


CO? – warsztaty Design Thinking
KIEDY? -  22 września 2022 r.
GDZIE? -  RIG w Katowicach, ul. Opolska 15


O WYDARZENIU
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wspólnie z Woman Business Hub realizuje we wrześniu wydarzenie dedykowane dla studentów: Certyfikowane warsztaty Design Thinking.

Metoda Design Thinking to wykorzystywany przez największe organizacje na świecie proces, dzięki któremu w poukładany sposób wychodzi się poza schematy myślenia. Każdy proces składa się z podobnych elementów, ale jest unikatowy.

Z Design Thinking korzystają między innymi Starbucks, Bank of America czy Apple, ale czy to oznacza, że to metoda tylko dla korporacji? Zdecydowanie nie!

Zajęcia prowadzą ekspertki w pracy strategicznej w obszarach biznesu, marketingu i rozwoju przedsiębiorstw, dyplomowane moderatorki Design Thinking – Katarzyna Prażmowska i Edyta Kwiatkowska.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz informacje o zapisach.

Udział bezpłatny.


DLA KOGO?
Warsztaty skierowane są do studentów (studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia) zainteresowanych zgłębieniem wiedzy w obszarach projektowania strategicznego, myślenia kreatywnego, procesów, marketingu i biznesu.


SPOSÓB APLIKACJI
Zgłoszenia przyjmowane są do 12 września 2022 r. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o mailowe zgłaszanie się do Edyty Kwiatkowskiej: edyta@hanamana.pl  tel: +48 608 063 998, wraz z informacją o kierunku studiów oraz uczelni.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego