Warsztaty BK: "Promocja wizerunku zawodowego w social media"

Data wydarzenia:
29 Marzec, 2017 - 10:00 - 14:30

Social media to już nieodłączny atrybut współczesnego świata. Przyjdź na warsztaty organizowane przez Biuro Karier oraz firmę NGA HR i zobacz jak w prosty sposób skuteczny personal branding pozwala komunikować kim jesteś, do kogo i co mówisz.

CO? – warsztaty „Promocja własnego wizerunku zawodowego w social media
KIEDY? – 29 marca 2017 r., godz. 10:00 – 14:30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, s. 1.1
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się czym są social media, po co budować wizerunek w Internecie oraz jakie narzędzia służą do kreowania wizerunku. Ponadto, poznają wskazówki czego unikać tworząc wizerunek w Internecie oraz jaki jest jego idealny odpowiednik.

Dariusz Sobiecki – obecnie pracuje jako Lider rekrutacji i employer brandingu  w międzynarodowej firmie NGA HR, gdzie jest odpowiedzialny za procesy rekrutacji, komunikacji oraz employer brandingu.

Firma NGA HR otrzymała II wyróżnienie w plebiscycie III edycji Konkursu „Praktykodawca Roku”.

Warsztaty skierowane są do studentów i absolwentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu.

ZAPISY
Zapisy ruszają 22 marca br. i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.