Warsztaty ARK: "Zarządzanie sobą w czasie"

Data wydarzenia:
26 Lipiec, 2017 (Cały dzień) - 2 Sierpień, 2017 (Cały dzień)

Czujesz, że tracisz kontrolę nad własnymi obowiązkami? Nie wiesz czym zająć się najpierw? Skorzystaj z warsztatów z zakresu zarządzania czasem i naucz się jak skutecznie planować oraz organizować swoje życie. Warsztaty odbędą się 2 sierpnia 2017 r.

CO? -  warsztaty „Zarządzanie sobą w czasie. Jak zwiększyć efektywność osobistą?”
KIEDY? – 2 sierpnia 2017 r., 9:00 – 14:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie operować własnym czasem i jak radzić sobie z niezaplanowanym zadaniem. Ponadto, odbiorcy porozmawiają o kierowaniu priorytetami, wykonywaniu „nielubianych” zadań, ustalaniu celów krótko- i długoterminowych oraz odkładaniu wszystkiego na później; zmierzą się również z odwiecznym problemem „Gdzie ja to położyłem?”, aby już nie blokował ich pracy.

Szkolenie poprowadzi Pani Daria Nosal z firmy Sopra Steria.

Szkolenia są skierowane - przede wszystkim - do studentów i absolwentów (do 12 miesięcy od ukończenia studiów) Uniwersytetu Śląskiego. Studenci innych uczelni oraz starsi absolwenci są wpisywani na listę rezerwową i - w przypadku wolnych miejsc - informowani o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu dzień wcześniej.

Udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Biuro Karier jest bezpłatny.

ZAPISY
Zapisy rozpoczynają się 26 lipca 2017 r. i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)