Warszawskie Targi Edukacyjne

Pokaż w kalendarzu: 
0

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Targi Edukacyjne, które odbędą się 2 grudnia 2010 roku, w Warszawie.

Targi Edukacyjne, organizowane przez British Council - instytucję reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej - to wyjątkowa okazja, aby w bezpośredniej rozmowie dowiedzieć się o warunkach studiowania na popularnych brytyjskich uczelniach. Przedstawiciele 27 uniwersytetów brytyjskich odpowiedzą na pytania dotyczące programu nauczania, procedur przyjęcia na studia, finansowania studiów i badań. Podpowiedzą także, jak wypełnić dokumenty oraz przedstawią ofertę studiów podyplomowych.

Dodatkowo podczas Targów będą obecni przedstawiciele Stowarzyszenia Absolwentów Uczelni Brytyjskich British Alumni Society, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach w studiowaniu w Wielkiej Brytanii.

Lista uniwersytetów brytyjskich obecnych na Targach Edukacyjnych British Council jest dostępna tutaj.

Targi odbędą się w Warszawie, 3 grudnia 2010 roku, w godzinach 11.00 - 15.00, w hotelu Mercure Fryderyk Chopin, przy alei Jana Pawła II 22.

Wstęp na Targi Edukacyjne jest wolny.

Pytania dotyczące targów można kierować do Pani Doroty Kraśniewskiej - (22) 695 59 54, dorota.krasniewska@britishcouncil.pl.

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego