Warsaw Site Internship Program 2021

Zostań częścią AstraZeneca i pomóż zmieniać rzeczywistość na lepsze! Rekrutacja do Warsaw Site Internship Program 2021 już trwa. W tym roku kandydaci będą mogli aplikować na oferty pracy dostosowane do potrzeb poszczególnych działów.

CO? – program stażowy AstraZeneca
APLIKACJA DO: 21 kwietnia 2021 r.

O PROGRAMIE
Program Stażowy w AstraZeneca skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat uczelni wyższych, którzy chcą wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów. To szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych w jednej z najbardziej innowacyjnych globalnych firm biotechnologicznych. Dołączając do AstraZeneca stażysta będzie miał możliwość pracowania z ludźmi, którzy mają wpływ na życie i zdrowie milionów pacjentów na całym świecie, rozwijając przełomowe terapie, które przesuwają granice nauki.

Staże rozpoczną się w lipcu i potrwają od 3 do 6 miesięcy, w zależności od działu. Szkolenia wstępne (onboarding) oraz wszystkie staże ze względów bezpieczeństwa zostały w całości zaprojektowane w systemie pracy zdanej.

Do udziału w tegorocznym programie stażowym organizator zaprosza łącznie ponad 50 osób!

AstraZeneca to jedna z największych firm biofarmaceutycznych na świecie, która dostarcza nowoczesne leki na najpoważniejsze choroby stanowiące wyzwanie dla współczesnej medycyny.

Wszystkie nadesłane zgłoszenia zostaną przez firmę zweryfikowane i ocenione na podstawie obiektywnych kryteriów. Następnie wybrani kandydaci otrzymają zaproszenie do bliższego przedstawienia się i zaprezentowania za pomocą HireVue – narzędzia umożliwiającego przesyłanie odpowiedzi na pytania rekrutacyjne w formie nagrań video. Ostatnim etapem procesu będzie zdalne spotkanie z zespołem rekrutującym składającym się z przedstawicieli danego działu. Na początku czerwca zostanie ogłoszona lista osób, dla których tegoroczny proces rekrutacyjny do programu stażowego zakończył się sukcesem.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisem stanowiska oraz wymaganiom stawianym kandydatom. Aplikacje można składać poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)