Wakacyjny wolontariat „Anielskie Lato 2017”

Data wydarzenia:
3 Lipiec, 2017 (Cały dzień) - 3 Wrzesień, 2017 (Cały dzień)

Jeśli lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą, a podczas wakacji masz trochę czasu wolnego, który chcesz poświęcić innym, zostań wolontariuszem w corocznej akcji „Anielskie Lato”! Zgłoś się już teraz i przeżyj w wakacje wspaniałą przygodę.

CO? – wolontariat z dziećmi i młodzieżą "Anielskie Lato 2017"
KIEDY? – od 3 lipca do 3 września 2017 r.

GDZIE?

1. Katowice-Załęże (świetlice i praca podwórkowa), poniedziałek – piątek, godz. 10:00 – 16:30
  2. Katowice-Załęże (przedszkole), poniedziałek – piątek, godz. 8:00 – 15:00
  3. Chorzów-Batory, poniedziałek – piątek, godz. 10:00 – 16:30
  4. Chorzów-Centrum, poniedziałek, środa, piątek, godz. 10:00 – 16:30 oraz wtorek, czwartek, godz. 10:00 – 18:30

O WOLONTARIACIE
Wolontariat w ramach akcji „Anielskie Lato 2017” to ogrom fajnej zabawy, pełen aktywności czas spędzany z dzieciakami i młodzieżą.

Każdemu tygodniowi wakacji będzie towarzyszył inny motyw przewodni, dzięki czemu i Ty będziesz mógł puścić wodzę fantazji i zrealizować swoje dziecięce marzenia. Planowane są następujące motywy:

• sportowy,
  • z wikingami,
  • kosmiczny,
  • na Dzikim Zachodzie,
  • z Superbohaterami,
  • kulinarny,
  • kulturowy,
  • podróżniczy.

Każdy wolontariusz ma wybór – może być zaangażowany na przykład codziennie przez cały tydzień tematyczny lub poświęcić swój czas przez całe wakacje 1 raz w tygodniu.

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów".

Poszukiwane są osoby, które pomogą w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży podczas "Anielskiego Lata" w każdej z wyżej wypisanych grup.

APLIKACJA
Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: anielskiwolontariat@anioly24.pl.