Wakacyjne szkolenie: Trening kreatywnego myślenia

Data wydarzenia:
23 Lipiec, 2014 - 09:00 - 15:00

Biuro Karier zaprasza do udziału w kolejnym szkoleniu Akademii Rozwoju Kariery!
Chcesz pobudzić swoje twórcze i kreatywne myślnie, poznać zasady twórczej pracy i rozwiązywania problemów?  Jeśli tak, to zapraszamy na "Trening kreatywnego myślenia". Zapisy na szkolenie ruszają już 16 lipca br.

Termin szkolenia: 23 lipca 2014 r.
Czas szkolenia: 09.00-15.00
Miejsce szkolenia: sala 159, rektorat UŚ, Katowice ul. Bankowa 12

Szkolenie poprowadzi pani Patrycja Kowalik - socjolog, doktorantka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Podczas szkolenia uczestnicy poszerzą swoją wiedzę:

• poznają czym jest twórczość i jakie elementy ją kształtują;
  • nauczą się jak rozwijać swoją kreatywność i inteligencję emocjonalną;
  • poznają jakie są bariery blokujące twórcze rozwiązywanie problemów oraz poznają sposoby    by je pokonać;
  • nauczą się wspólnie rozwiązywać problemy stosując elementy technik heurystycznych.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ od dnia 16 lipca br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!