Wakacyjne szkolenie BK: Zarządzanie czasem

Data wydarzenia:
6 Sierpień, 2014 - 09:00 - 14:00

Biuro Karier zaprasza do udziału w szkoleniu "Zarządzanie czasem" w ramach Akademii Rozwoju Kariery. Dlaczego warto wziąć w nim udział? Odpowiedź jest prosta! Zarządzanie sobą w czasie jest bezcenną umiejętnością, która pozwala zwiększyć efektywność osobistą i przyczynia się do wzrostu wydajności naszych działań, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Termin szkolenia: 6 sierpnia 2014 r.
Czas szkolenia: 09:00-14:00
Miejsce szkolenia: sala 159, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, Katowice ul. Bankowa 12

Szkolenie poprowadzi pani Agnieszka Dunaj – trener oraz doradca zawodowy, kierownik Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak planowo i systematycznie wykonywać zadania, aby zbliżyć się do założonych celów. Szkolenie pozwoli również uczestnikom na analizę własnych nawyków dotyczących planowania oraz identyfikację przyczyn tracenia czasu.

Szkolenie będzie prowadzone aktywnymi metodami warsztatowymi.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ od dnia 30 lipca br.
Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)