VI Europejski Kongres Gospodarczy 2014

Zapraszamy studentów oraz absolwentów uczelni wyższych do współpracy przy organizacji VI Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2014, który odbędzie się w dniach 7-9 maja 2014 roku w Katowicach.

Grupa PTWP SA organizuje kolejną, szóstą już edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w ramach którego odbędzie się ponad 100 debat, spotkań i wydarzeń z udziałem 6000 gości z Polski i z zagranicy. W związku z tym Organizatorzy poszukują osób ambitnych, gotowych na wyzwania oraz pragnących rozwijać się zawodowo.

Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwia:

• zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w Europie Środkowej,
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w pracę przy Kongresie,
  • przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy.

Do obowiązków wolontariusza należeć będzie:

• pomoc przy organizacji Kongresu,
  • opieka nad gośćmi Kongresu,
  • koordynacja działań grup zadaniowych,
  • realizacja zadań powierzonych przez organizatorów.

Wymagania stawiane wolontariuszom:

• odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Warunkiem zgłoszenia do wolontariatu jest wypełnienie formularza. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie. Rekrutacja trwa do 15 marca 2014 roku.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)