VI edycja Programu Praktyk Letnich Skanska

Skanska – firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską zaprasza studentów kierunków technicznych i ekonomicznych do udziału w Programie Praktyk Letnich.

Program firmy Skanska to 11 tygodni płatnych praktyk pod okiem opiekuna, praca w zespole profesjonalistów, możliwość realizowania ciekawych projektów, a także udział w szkoleniach.

Oferta Praktyk skierowana jest głównie do:

• studentów studiów magisterskich II stopnia,
  • studentów ostatniego semestru studiów inżynierskich, którzy planują kontynuować naukę,
  • osób, które znają język angielski,
  • osób, które wiążą swoją przyszłość z budownictwem.

Aby aplikować do Programu należy przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej do 6 kwietnia 2011 roku. Następnie, wybrane osoby zaproszone zostaną na rozmowy kwalifikacyjne, które odbywać się będą na przełomie kwietnia i maja br. Ponadto, na tym etapie kandydaci zobligowani będą do rozwiązania testu sprawdzającego znajomość języka angielskiego.
Ostatnim etapem rekrutacji będzie spotkanie z managerem biznesowym.
Studentom, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, do końca maja zaproponowany zostanie udział w Programie.
Praktyki odbywać się będą w Warszawie, w Centrali Skanska SA., od 1 lipca do 16 września 2011 roku.

Więcej informacji na stronie www.skanska.pl/praktyki