VI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu VERBA VERITATIS

W imieniu Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zachęcamy do uczestnictwa w VI Edycji Konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu Etyki Biznesu. Konkurs skierowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów publicznych i niepublicznych uczelni wyższych w Polsce niezależnie od rodzaju i trybu studiów.

Zakres przedmiotowy zgłaszanych prac obejmuje następujące grupy tematyczne:

• corporate governance;
  • komunikacja społeczna (marketing społeczny, reklama społeczna, itp.);
  • stosowanie dobrych praktyk na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku consumer finance, w tym branży pożyczkowej, pośrednictwa kredytowego, finansowego, doradztwa finansowego, planowania finansowego, bankowości, zarządzania wierzytelnościami, zarządzania informacją  gospodarczą i ubezpieczeń;
  • społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR).

Do Konkursu mogą zostać zgłoszone prace dyplomowe, podyplomowe i doktorskie obronione lub przyjęte do obrony przez promotora i recenzenta w bieżącym roku akademickim oraz prace obronione po roku 2008, które nie były dotychczas zgłaszane do Konkursu.

Na zwycięzcę konkursu czeka 5000 złotych.

Termin nadsyłania prac mija 30 września 2011 roku.

Więcej informacji na www.kpf.pl

Do pobrania: