Universum Student Awards 2011

Pokaż w kalendarzu: 
0

W imieniu firmy Universum zapraszamy do udziału w Universum Student Awards – kolejnej edycji prestiżowego wydarzenia dotyczącego najnowszych trendów employer brandingu w Polsce i na świecie.

Podczas uroczystości zaprezentowane zostaną wyniki ogólnopolskiego badania Universum Student Survey 2011 oraz ranking „Idealny Pracodawca” stworzony na podstawie opinii studentów. Uroczystość będzie poprzedzona przez seminarium, w czasie którego będzie miała miejsce dyskusja dotycząca skutecznych sposobów tworzenia dobrego wizerunku pracodawcy wśród studentów.

Universum Student Awards odbędzie się 11 maja 2011 roku, w Hotelu InterContinental w Warszawie. Studentom spoza Warszawy gwarantuje się opłatę kosztów podróży.

Aby wziąć udział w panelu należy rozwiązać krótki test na www.spingboardr.com, a następnie, przejść do strony internetowej, w celu podania swoich danych kontaktowych oraz uzasadnienia w kilku zdaniach chęci udziału w wydarzeniu. Z nadesłanych zgłoszeń wyłonionych zostanie siedmiu studentów, którzy wezmą w nim udział.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2011 roku.

Szczegóły dotyczące Universum Student Awards znajdują się na www.universumawards.com.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego