Udział studentów UŚ w kursie "MY FIRST START-UP"

Czterech studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uczestnikami wakacyjnego kursu "MY FIRST START-UP" organizowanego przez Uniwersytet Vytautasa Magnusa w Kownie. Gratulujemy!

CO? – udział studentów Uniwersytetu Śląskiego
w wakacyjnym kursie "MY FIRST START-UP"

Kurs skierowany jest do studentów, którzy mają pomysł na biznes i są gotowi przygotować i przedstawić biznesplan i budżet na realizację pomysłu.

Po zakończeniu kursu uczniowie przygotują prezentację wyjaśniającą biznesplan i przedstawią go wszystkim uczestnikom.

Wydarzenie odbywa się w dniach 12-16 lipca 2021 r. w formie zdalnej.

Program kursu.

Naszą uczelnię reprezentuje trójka studentów z kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (WNS)  oraz  studentka z kierunku "Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych" z Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)