Trwa nabór do projektu „Zatrudnienie? Nic prostszego!”

Jesteś absolwentem potrzebującym wsparcia w poruszaniu się na rynku pracy i poszukiwaniu zatrudnienia? Chciałbyś podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do projektu „Zatrudnienie? Nic prostszego!” i skorzystaj z bezpłatnego wsparcia specjalistów!

CO? – Projekt „Zatrudnienie? Nic prostszego!”

Celem projektu „Zatrudnienie? Nic prostszego!” jest ułatwienie startu zawodowego biernym zawodowo absolwentom uczelni wyższych oraz osobom niepełnosprawnym poprzez różnorodne formy wsparcia takie jak: doradztwo zawodowe, coaching, poradnictwo psychologiczne, pośrednictwo pracy, szkolenia twarde i miękkie.

Projekt jest realizowany przez firmę Construction Sp. z o.o.

Projekt skierowany jest do osób biernych zawodowo w wieku 18-29 lat, zamieszkujących województwo śląskie.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej lub pod numerem telefonu 538 057 137.