Training in labor law for foreign students

Data wydarzenia:
2 Czerwiec, 2022 - 13:00 - 14:30

Jesteś obcokrajowcem i szukasz porad dotyczących prawa pracy w Polsce? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez Biuro Karier oraz Śląskie Centrum Multikulturowe, które odbędzie się 2 czerwca 2022 r. w rektoracie UŚ.

CO? – Szkolenie z prawa pracy dla studentów zagranicznych /
Training in labor law for foreign students

KIEDY? – 2 czerwca 2022 r., w godz. 13.00 – 14.30 / 02.06.2022, 1.00 pm - 2.30 pm
GDZIE? – sala 0.15, budynek rektoratu (Katowice, ul. Bankowa 12) / room 0.15, Rectorate

Szkolenie będzie miało charakter zarówno teoretyczny, jak i praktyczny.

Część teoretyczna: podstawy prawa pracy (rodzaje umów w Polsce), prawidłowa konstrukcja umów z jej najważniejszymi elementami, składki ZUS, rozliczenie PIT dla studentów, zwolnienie z posiadania zezwolenia na pracę, legalizacja pobytu w Polsce (zezwolenie na pobyt czasowy).

Część praktyczna: Analiza umów i wypełnianie wniosku o zezwolenie na pobyt czasowy.

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.

***
Silesian Multicultural Center is organizing training in labor law for foreign students.

The training would be both theoretical and practical.

Theoretical part: the basics of labor law (types of contracts in Poland), the correct structure of contracts with its most important elements, ZUS contributions, PIT settlement for students, exemption from having a work permit, legalization of stay in Poland (Temporary residence permit).

Practical part: Contracts analyzing and filing in an application for a temporary residence permit.

The training will be held in English.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz.

Registration.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)