Termin II etapu konkursu „Kariera na start” przedłużony!

W imieniu firmy SMG/KRC Poland Human Resources i Dziennika Zachodniego informujemy, iż termin II etapu konkursu „Kariera na start” skierowanego do studentów uczelni ekonomicznych oraz technicznych został przedłużony do 13 czerwca 2011 roku.

Zadaniem konkursowym w tym etapie, jest napisanie pracy na temat sformułowany przez partnerów konkursu – ekspertów z konkretnej dziedziny rynku.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu, a nie zarejestrowane w pierwszym etapie konkursu, również mogą wziąć udział w programie!

Projekt „Kariera na start” umożliwia studentom i absolwentom zdobycie doświadczenia zawodowego, sprawdzenie wiedzy i umiejętności podczas procesu rekrutacyjnego, pozyskanie cennych referencji oraz nawiązanie kontaktu z potencjalnym pracodawcą.

Fundatorami miejsc stażowych są:
LEAR CORPORATION, UPOS, BZ WBK, BGŻ, NOMA2, ATAXO, DMS CONSULTING, GENERAL MOTORS.

Szczegóły dotyczące konkursu można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 32 203 74 54 oraz wchodząc na stronę internetową.