Termin I etapu projektu "Kariera na start" przedłużony

W imieniu firmy SMG/KRC Poland Human Resources i Dziennika Zachodniego informujemy, iż przedłużono termin I etapu konkursu „Kariera na start” skierowanego do studentów IV i V roku oraz absolwentów szkół wyższych, którzy w 2009 i 2010 roku uzyskali tytuł wyższej uczelni.

Etapy i terminy rekrutacji:

I etap: Rejestracja kandydata na stronie internetowej projektu (luty - kwiecień),

II etap: Ocena i oddanie pracy na wyznaczony temat (maj - czerwiec),

III etap: Ocena potencjału i predyspozycji studentów metodą SMG/KRC HR (lipiec),

IV etap: Skierowanie na praktyki (sierpień),

V etap: Oficjalne zakończenie projektu (wrzesień).

Uczestnictwo w Programie „Kariera na start” gwarantuje studentom i absolwentom zdobycie doświadczenia zawodowego, sprawdzenie wiedzy i umiejętności podczas procesu rekrutacyjnego, porównanie swojej wiedzy i umiejętności z zasobami, które posiadają inni uczestnicy programu oraz pozyskanie cennych referencji.

Konkurs trwa do dnia 30 września 2011 roku.

Więcej  informacji o programie na stronie internetowej.