Tech MeetUp Motorola Solutions

Pokaż w kalendarzu: 
0

Od momentu wykonania połączenia na numer alarmowy 112 do przyjazdu służb ratowniczych podejmowane są setki, jeśli nie tysiące małych kroków, które dzieją się z dala naszych oczu. Dyspozytorzy działają w swoistych centrach dowodzenia gdzie synchronizowane są liczne informacje, które umożliwiają wysyłanie najlepszej pomocy z możliwych. Tematem tegorocznego Tech MeetUp, który odbędzie się 26 stycznia 2023 r. w Krakowie będą rozwiązania techniczne umożliwiające realizację zadań służb bezpieczeństwa.


CO? - Tech MeetUp Motorola Solutions
KIEDY? – 26 stycznia 2023 r., godz. 18.00
GDZIE? - Browar Lubicz, ul. Lubicz 17J Kraków


O WYDARZENIU
Merytoryka, wiedza i inspiracja – to wszystko co marka Motorola Solutions nieustanie promuje w swoich działaniach dydaktycznych i szkoleniowych. Krakowski oddział firmy jest jednym z największych w Europie centrów badawczych. Posiadając tak duże zaplecze, specjaliści z branży technologicznej chcą dzielić się ogromną wiedzą, a także inspirować do zmian i rozwoju. Podczas tegorocznego Tech MeetUp odbędą się trzy prezentacje m.in. Server-sent events as a way of real-time updates, gdzie prelegentem będzie Adrian Krzemiński związany z web developmentem. Druga konferencja dotyczyć ma Microfrontend design, a omawiać ją będzie Łukasz Bugajski związany wdrażaniem projektów opartych na architekturze microfrontend pomiędzy wieloma aplikacjami. Ostatnia część skupi się na, Multi-screen Web Applications gdzie prezentacje poprowadzi Bartłomiej Olejak, który posiada siedemnastoletnie doświadczenie w procesach wytwórczych oprogramowania.

Po każdym z wykładów odbędą się sesje Q&A oraz net working.

Po ogromnej dawce wiedzy przyjdzie również czas na rozmowy w nieco luźniejszej atmosferze. Styczniowy Tech MeetUp został stworzony dla programistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę w projektowaniu aplikacji, jednak zainteresować może najbardziej developerów specjalizujących się w oprogramowaniu aplikacji webowych.

Tech MeetUp Motorola Solutions odbędzie się 26 stycznia 2023, o godzinie 18.00 w Browarze Lubicz, ul. Lubicz 17J Kraków.


O ORGANIZATORZE
Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw. Rozwiązania w zakresie naziemnej łączności ruchomej, zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu oraz oprogramowania dla centrów dowodzenia, wspierane przez usługi zarządzania i wsparcia, tworzą najbardziej zintegrowany ekosystem technologiczny, dzięki któremu społeczności stają się bezpieczniejsze, a przedsiębiorstwa zachowują produktywność i bezpieczeństwo.


ZAPISY
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na platformie Evenea.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego