Szukasz pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie? Zaloguj się do serwisu

Obroniłeś się i chcesz pracować w zawodzie? Szukasz pracy na okres wakacji? Chciałbyś zdobyć doświadczenie podczas stażu bądź praktyki? Na biurokarier.edu.pl znajdziesz ponad 35 tysięcy ofert pracy, praktyk, staży od ponad 10 tysięcy pracodawców! Część z tych ofert skierowana jest wyłącznie do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego!

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już dziś.
Może to właśnie na Ciebie czeka jedna z 35 tysięcy ofert pracy!

Dlaczego właśnie ten serwis?
Serwis biurokarier.edu.pl daje także możliwość przygotowania swojego profesjonalnego profilu zawodowego. Zawiera oferty opublikowane nie tylko w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego, ale również w kilku innych uczelniach. Dzięki temu jest ich o wiele, wiele więcej.

Kto może zarejestrować się w serwisie?
Serwis jest skierowany do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Opolskiego, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego oraz Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach.

Jak można się zarejestrować?
Jeśli jesteś studentem - wejdź na stronę.
Jeśli jesteś absolwentem - więcej informacji na stronie.

Weź karierę w swoje ręce - zaloguj się do serwisu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)