"Szlakiem Młodych Dyplomatów: W sercu europejskiej demokracji"

Interesuje Cię praca w Parlamencie Europejskim? Weź udział w spotkaniu "Szlakiem Młodych Dyplomatów: W sercu europejskiej demokracji".

CO? - Szlakiem Młodych Dyplomatów: W sercu europejskiej demokracji.
KIEDY? - 7 listopada 2022 r., 11.30-13.45
GDZIE? - sala 2.25, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego
(Katowice, ul.  Bankowa 11B)

Zapraszamy na spotkanie Szlakiem Młodych Dyplomatów: W sercu europejskiej demokracji.

Podczas wydarzenia uczestnik dowie się: czym dokładnie zajmuje się Parlament Europejski, weźmie udział w warsztatach, gdzie wczuje się w rolę Europosła podczas symulacji obrad PE. A ponadto, usłyszy relację byłej stażystki w Parlamencie Europejskim, Darii Sochy, która pełni obecnie funkcję Ambasadorki Kariery Unii Europejskiej na Uniwersytecie Śląskim.

Ze względu na warsztaty symulujące obrady PE konieczna jest rejestracja na wydarzenie, aby organizator mógł przygotować odpowiednią liczbę materiałów.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.