Szkolenie z prowadzenia i zakładania przedsiębiorstwa

Jak prowadzić biznes, by osiągnąć sukces? Odpowiedź na to pytanie poznasz podczas szkolenia realizowanego w ramach programu BrightYourFuture.

CO? - szkolenie z prowadzenia i zakładania przedsiębiorstwa/spółki
KIEDY? – 7 marca 2022 r., godz. 18.30
GDZIE? – online

Enactus Poland we współpracy z partnerem programowym - Standard Chartered Polska zaprasza do udziału w darmowym oraz otwartym programie szkoleniowym BrightYourFuture.

Już w najbliższy poniedziałek, 7 marca 2022 r., o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie z prawnikiem UODO Aleksandrem Jarymowiczem, który pomoże pokonać ścieżkę zakładania swojego przedsiębiorstwa lub spółki oraz udowodni, że to nie jest wcale takie trudne! Krok po kroku zostanie przeanalizowana procedura zakładania firmy.

Kolejne webinaria będą dotyczyć:

• Marka osobista/rozwój osobisty
  • Social Media Ninja
  • Personal Management – od stażysty do prezesa. Spotkanie z Prezesem.
  • Project Management Tools - Trello
  • Digital Marketing – podstawy, narzędzi i kanały
  • Idealne CV - rekruter prawdę Ci powie.

Agenda szkolenia jest oparta na szlifowaniu lub nauce umiejętności ukierunkowanych na rozwój osobisty, zawodowy oraz podstawy przedsiębiorczości.

Program jest kierowany do studentów, absolwentów szkół wyższych i policealnych, dotkniętych ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19 (utrata zatrudnienia, brak możliwości zdobycia nowego miejsca pracy, brak możliwości zdobywania nowych kwalifikacji), a także młodzieży uniwersyteckiej chcącej zdobyć nowe doświadczenie i umiejętności.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.