Szkolenie z podstaw prawa pracy

Data wydarzenia:
23 Kwiecień, 2014 - 10:00 - 11:30

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na szkolenie "Zanim podejmiesz pierwszą pracę", które odbędzie się 23 kwietnia 2014 r. Szkolenie poprowadzi Pan Michał Podsiedlik z Sekcji Poradnictwa i Układów Zbiorowych Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach.

Nie znasz się na prawie pracy? Nie wiesz jaka jest różnica między umową o pracę a umową zlecenie? Jeśli zamierzasz podjąć pierwszą pracę i nie wiesz jakie są Twoje prawa jako pracownika, koniecznie przyjdź!

Szkolenie odbędzie się 23 kwietnia br. w godzinach 10.00 - 11.30 w sali nr 415 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii -Katowice, ul. Bankowa 14).

Zapisy ruszają już 15 kwietnia 2014 r. i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy.