Szkolenie w ramach Akademii Protradera

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz firma PROTRADER zapraszają studentów na szkolenie "Techniki handlu na rynkach finansowych. Wykorzystanie wskaźników analizy technicznej oraz gra na luce cenowej” w ramach Akademii Protradera. Szkolenie odbędzie się 24 kwietnia 2014 r., w sali 159 (budynek rektoratu, ul. Bankowa 12 w Katowicach), w godz. 13:00 - 15:30.

Nie wiesz jak poruszać się po giełdzie? Chciałbyś nauczyć się inwestować lub zostać zawodowym traderem? Akademia Protradera to cykl szkoleń właśnie dla Ciebie.

Tematy, które zostaną omówione w czasie pierwszego szkolenia to:

• zastosowanie wskaźników pivot point i RSI,
  • strategii gry na luce cenowej,
  • live trading.

Zapisy na szkolenie ruszą 17 kwietnia 2014 r., w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego pod numerem tel. (32) 359 20 32.

Udział w szkoleniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)