Szkolenie "Spotkanie z Aniołami Biznesu"

Data wydarzenia:
24 Listopad, 2011 - 10:00 - 12:30

Studencka Sieć Aniołów Biznesu oraz Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zapraszają na bezpłatne szkolenie "Spotkanie z Aniołami Biznesu", które odbędzie się 24 listopada 2011 r. o godz. 10.00.

Szkolenie odbędzie się w Auli im. K. Lepszego w budynku rektoratu UŚ.

Pierwsza część szkolenia (10:15 – 11:15) to przekazanie i poszerzenie wiedzy z zakresu istoty działania Aniołów Biznesu:

• Aniołowie Biznesu jako źródło finansowania innowacyjnych przedsięwzięć
  • sytuacja Aniołów Biznesu w Polsce i na świecie
  • model funkcjonowania Studenckiej Sieci Aniołów Biznesu.

Druga część szkolenia (11:30 – 12:30) to praktyczne podejście do tematyki Aniołów Biznesu.

Uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z inwestorem bądź przedstawicielem firmy, która działa dzięki Aniołowi Biznesu. W trakcie szkolenia przedstawione zostaną:

• proces analizy pomysłu krok po kroku
  • czynniki wpływające na atrakcyjność pomysłu- na co zwrócić szczególną uwagę?
  • wskazówki dla Pomysłodawców.

Na szkolenia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o przysłanie zgłoszenia na adres e-mail: biuro@ines.org.pl
w temacie wiadomości proszę wpisać datę i miejsce szkolenia, natomiastw treści e-maila:

• Imię i nazwisko,
  • Uczelnię oraz rok studiów*,
  • E-mail,
  • Tel. kontaktowy.

Uczestnictwo w spotkaniu zostanie potwierdzone e-mailowo.

* jeśli dotyczy.