Szkolenie "Rozpoznanie i rozwijanie osobistych zasobów"

Data wydarzenia:
27 Październik, 2010 - 09:00 - 15:00

Już jutro, 20 października 2010 roku, ruszają zapisy na kolejne szkolenie organizowane przez Biuro Karier.

Rozpoznanie i rozwijanie osobistych zasobów to temat warsztatu, podczas którego uczestnicy będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat własnych talentów, oraz poznać techniki wspomagające wykorzystanie zdolności i umiejętności na rzecz rozwoju osobistego i zawodowego. Zajęcia będą prowadzone z użyciem indywidualnych i grupowych metod aktywizujących uczestników.

Warsztat poprowadzi dr Urszula Tabor - wykładowca Uniwersytetu Śląskiego, andragog, szkoleniowiec, trener.

Zajęcia odbędą się 27 października 2010 roku w Auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w godzinach 9.00 – 15.00.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem (32) 359 20 32. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu udziału w szkoleniach organizowanych w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.