Szkolenie "Product mindset - engineering the value"

Data wydarzenia:
7 Czerwiec, 2022 - 13:00 - 14:15

Sposób myślenia o produkcie? Brzmi ciekawie? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez Biuro Karier oraz firmę Sigma Software i zapoznaj się z tematyką inżynierii wartości.

CO? – szkolenie "Product mindset - engineering the value"
KIEDY? – 7 czerwca 2022 r. w godz. 13.00 – 14.15
GDZIE? - online

O SZKOLENIU
"Sposób myślenia o produkcie: inżynieria wartości" - trener: Voskobiinyk, Andrii

"Mam na imię Andrzej i jestem inżynierem oprogramowania w firmie Sigma Software.

W trakcie mojej kariery byłem zaangażowany w różne projekty o bardzo różnych modelach biznesowych. Zauważyłem, że ludzie często narzekają na firmy outsourcingowe, ale  i marzą o pracy w takiej firmie. Cóż, byłem tam, robiłem to.

Każdy model ma swoje plusy i minusy, a ja chciałem się dowiedzieć, dlaczego wzbudził taki spór.

Ciekawość skłoniła mnie do przeprowadzenia małych badań, które przyniosły dość zaskakujące wyniki. Te, w ostatecznym rozrachunku, sprowadzają się do jednego pytania - co tworzymy?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam na szkolenie!"

Szkolenie odbędzie w języku angielskim.

Sigma Software jest szwedzko-ukraińską firmą programistyczną pochodzenia ukraińskiego. Świadczy usługi rozwoju oprogramowania i konsultingu IT dla ponad 170 klientów na całym świecie w obszarach handlu elektronicznego, zarządzania dokumentami, telekomunikacji, lotnictwa i przemysłu kosmicznego, bankowości, finansów i nieruchomości, reklamy cyfrowej, rozrywki i tworzenia gier.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Uczestnicy otrzymają link do spotkania na dzień przed wydarzeniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)