Szkolenie "Komunikacja medialna w biznesie"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Harrold TV zapraszają na szkolnie "Komunikacja medialna w biznesie", które odbędzie się 7 sierpnia 2014 r. o godzinie 17:00 w sali 416 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Komunikacja to podstawa. Wszędzie. W pracy, biurze, związkach ale przede wszystkim w biznesie i przestrzeni medialnej. Dziennikarze to mistrzowie komunikacji, dlatego warto utrzymywać z tą grupą zawodową dobre i poprawne relacje. I tego w głównej mierze będzie dotyczyło szkolenie prowadzone przez Krzysztofa Piekarskiego.

Podstawowymi punktami szkolenia będą takie elementy jak:

• Budowanie relacji z dziennikarzami i pracownikami mediów,
  • Przygotowywanie prawidłowych informacji o swoich usługach i produktach na potrzeby publikacji w mediach.
  • Jak zainteresować sobą dziennikarza?
  • Jak pisać sprostowania?
  • Co to jest cykl wydawniczy?
  • Jaką siłę mają lokalne media?
  • Organizowanie konferencji prasowej. Z czym to się je?
  • Uczestniczenie w życiu lokalnej społeczności: sposób na zaistnienie w przestrzeni medialnej ... i wiele innych ciekawych informacji w temacie budowanie relacji i dobrej komunikacji w przestrzeni na styku biznesu i mediów.

• Krzysztof Piekarski to dziennikarz prasowy, radiowy i internetowo - telewizyjny. Od ponad 18 lat aktywny zawodowo w mediach, wciąż pielęgnujący swoją pasję i realizujący związane z nią działania i plany. Autor i realizator telewizji internetowej Harrold TV. Pracował w wielu redakcjach, w tym w Wiadomościach Zagłębia, Kurierze Miejskim, Radio Top, Radio Rezonans, Radio Tak czy Radio Fama. Współpracował z TVP. Prowadzi zajęcia dla młodych adeptów sztuki dziennikarskiej oraz szkolenia dla przedsiębiorców dotyczące komunikacji biznesu z mediami. W jednym z takich szkoleń będziecie mieli okazję uczestniczyć.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja na stronie.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Ze względu na niewielką ilość miejsc prosimy o przemyślane zgłoszenia.