Szkolenie - Czy ja się do tego nadaję?

Data wydarzenia:
22 Listopad, 2010 - 16:00 - 19:00

Biuro Projektu „Własna Firma to coś dla mnie”, zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu „ Czy ja się do tego nadaję?”, które odbędzie się 22 listopada 2010 roku w siedzibie firmy Union w Katowicach przy alei Korfantego2 ( IV piętro, pokój 432) w godzinach 16.00 – 19.00.

Podczas warsztatu prowadzonego przez doradcę zawodowego i psychologa, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się:

• w jaki sposób stereotypy dotyczące osób przedsiębiorczych mogą wpływać na decyzje o prowadzeniu działalności gospodarczej,
  • jak proaktywność i umiejętność wyznaczania celów wspiera zachowania przedsiębiorcze,
  • jakie cechy osób przedsiębiorczych ułatwiają im prowadzenie i rozwijanie działalności.

Organizatorzy zapewniają poczęstunek oraz materiały szkoleniowe.

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest dokonanie zgłoszenia pod adresem: projekty@union.katowice.pl  lub pod numerem telefonu: (32) 608-50-76.