Szkolenie "Budowanie wizerunku w sieci"

Zastanawiasz się, jak świadomie budować swój wizerunek w sieci? Chcesz poznać miejsca, w których warto być aktywnym? Weź udział w szkoleniu online "Budowanie wizerunku w sieci" i zostań ekspertem bez wychodzenia z domu! Zarezerwuj swój czas 22 marca 2018 r.

CO? – szkolenie "Budowanie wizerunku w sieci"
KIEDY: - 22 marca 2018 r., godz. 14:00-16:00
GDZIE? - online

Podczas szkolenia "Budowanie wizerunku w sieci" dowiesz się m. in:

• jak zadbać o swój wizerunek w sieci,
  • jak zmienić swój wizerunek, aby był spójny z Twoimi zawodowymi planami,
  • poznasz miejsca, w których warto być aktywnym.

O PROWADZĄCYM
Szkolenie poprowadzi Pani Roksana Wolska - Senior Sourcer w firmie Alexander Mann Solutions.

• trenerka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rekrutacji, a media spolecznościowe są jej głównym narzędziem pracy i głównym źródłem pozyskiwania kandydatów, co pozwala na podzielenie się szeroką wiedzą w tym zakresie.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego zainteresowanych budowaniem swojego wizerunku w sieci.

O zakwalifikowaniu się uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem. Instrukcja dostępu do szkolenia online zostanie udostępniona uczestnikom drogą mailową.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)