Szkolenie BK: "Sztuka udanych negocjacji"

Data wydarzenia:
18 Październik, 2017 - 10:00 - 13:00

Znasz język niemiecki? Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie pertraktować? Przyjdź na szkolenie "Sztuka udanych negocjacji", które odbędzie się 18 października br. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

CO? - szkolenie "Sztuka udanych negocjacji"
KIEDY? – 18 października 2017 r., 10:00 – 13:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, sala 3.9.
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Negocjacje są nieodłącznym elementem wszędzie tam, gdzie spotkamy się z odmiennymi postawami – w codziennym życiu, w biznesie, w organizacjach – negocjujemy i forsujemy swoje stanowiska w różnych kwestiach. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób osiągać swoje cele!

Szkolenie będzie zawierało wyrażenia w języku niemieckim.

VEO Worldwide Services jest firmą, która już od ponad 11 lat funkcjonuje na rynku wschodnioeuropejskim. Zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju usług business-to-business, które obejmują m.in. finanse, IT czy handel międzynarodowy.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów filologii germańskiej, a także osób posługujących się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym.

Zapisy rozpoczynają się 11 października 2017 r. i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)