Szkolenie BK: "Skąd znam Twoje hasło do Facebook’a?"

Data wydarzenia:
17 Styczeń, 2019 - 11:00 - 13:30

Zastanawiasz się na ile jesteś bezpieczny w sieci? A do tego znasz język francuski? Przyjdź na szkolenie "Skąd znam Twoje hasło do Facebook’a?" i poznaj tajniki ochrony przed cyberatakami.

CO? – szkolenie "Skąd znam Twoje hasło do Facebook’a?"
KIEDY? – 17 stycznia 2019 r., godz. 11.00 – 13.30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny
(Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5), sala 4.63

Szkolenie będzie dotyczyło tematyki ochrony w internecie, skutecznej obrony przed cyberatakami. Zostaną także przedstawione podstawy łamania haseł. Warsztaty odbędą się w języku francuskim i zostaną poprowadzone przez specjalistów z firmy Sopra Steria.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Odbywa się w ramach projektu.

Osoby zainteresowane pracą w firmie Sopra Steria będą mogły porozmawiać z jej pracownikami bezpośrednio po szkoleniu. Zachęcamy także do złożenia swojego CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych przez Sopra Steria Polska Sp. z o.o) i udziału w krótkiej rozmowie w języku obcym w celu sprawdzenia poziomu jego znajomości.

Ponadto, w godzinach 9.00 – 15.00 w holu głównym Wydziału Filologicznego w Sosnowcu wystawione będzie stoisko firmy, gdzie studenci będą mogli dowiedzieć się o możliwościach pracy z językami obcymi, a także o perspektywach odbycia wakacyjnego stażu.

Fima Sopra Steria to globalny dostawca usług i rozwiązań informatycznych. Po 8 latach działalności zespół tworzy prawie 700 osób i wciąż się rozwija. Jako Global Delivery Center pracownicy realizują zadania dla zagranicznych klientów, głównie w języku francuskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i portugalskim.

Na szkolenie obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)