Szkolenie BK: Praca za granicą

Data wydarzenia:
21 Październik, 2014 - 09:00 - 10:30

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery Biuro Karier
oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach zapraszają do udziału w szkoleniu Praca za granicą.
Myślisz o podjęciu pracy na terenie Unii Europejskiej?
To szkolenie jest dla Ciebie!

Termin szkolenia: 21 października 2014 r.

Czas szkolenia: 09.00-10.30

Miejsce szkolenia: sala 159, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12

Podczas szkolenia przedstawione zostaną podstawowe kwestie dotyczące poszukiwania pracy poza granicami naszego kraju oraz warunków jej wykonywania, z uwzględnieniem różnic panujących
w krajach Unii Europejskiej oraz pozostałych państwach. Szczegółowo, na wybranych państwach, omówiona zostanie kwestia warunków pracy w krajach Unii Europejskiej.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej
w Katowicach
.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ
od dnia 14 października br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!