Szkolenie ARK "Your plan for this summer - Career Start!"

Data wydarzenia:
27 Lipiec, 2022 - 10:00 - 13:00

Jak pokierować swoją przyszłością, aby zrealizować cele zawodowe? Wybór priorytetów życiowych i samoocena obecnej sytuacji... To tylko część zagadnień, które zostaną omówione podczas kolejnego szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery "Your plan for this summer - Career Start!". Przyjdź i dowiedz się jak z sukcesem wejść na rynek pracy.

CO? – szkolenie ARK "Your plan for this summer - Career Start!"
KIEDY? – 27 lipca 2022 r., w godz. 10.00 – 13.00
GDZIE? – sala 0.15 w budynku Rektoratu, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

O SZKOLENIU
Podczas szkolenia zostaną omówione następujące kwestie.

• Pożądana przyszłość we wszystkich sferach i ustalenie priorytetów.
  • Samoocena obecnej sytuacji.
  • Plan, jak dojść do pożądanej przyszłości.
  • Elementy składowe udanego startu zawodowego.
  • Jak poprawić swoje wykształcenie?
  • Jak zdobyć pierwsze doświadczenie?
  • Jak wykorzystać zestaw posiadanych umiejętności w rozwoju kariery zawodowej?

Plan szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim i poprowadzi je specjalista z firmy Sigma Software.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pragnących podnieść swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności interpersonalne.

Na szkolenie obowiązują zapisy i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem drogą telefoniczną.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)