Szkolenie ARK: "W poszukiwaniu mocnych stron"

Data wydarzenia:
11 Wrzesień, 2019 - 09:00 - 14:00

Jak rozpoznać swoje mocne strony? Jak przekuć chęci w działania? Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas kolejnych warsztatów w ramach Akademii Rozwoju Kariery. Szkolenie "W poszukiwaniu mocnych stron" już 11 września 2019 r. w Biurze Karier.

CO? – szkolenie „W poszukiwaniu mocnych stron”
KIEDY? – 11 września 2019 r., godz. 9:00 – 14:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności,
budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Szkolenie „W poszukiwaniu mocnych stron” to doskonała okazja do tego, aby lepiej poznać siebie, a dzięki temu dokonywać w przyszłości bardziej świadomych i celnych wyborów. Ludzie, którzy znają swoje atuty i na nich się skupiają zazwyczaj są bardziej zadowoleni ze swojego życia zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Na szkoleniu będzie okazja do przyjrzenia się swoim mocnym stronom w różnych sytuacjach, wspólnie zastanowimy się jak je rozwijać i jak wykorzystywać, a przede wszystkim będziemy mówić o sobie dobrze!

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 4 września 2019 r. o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)