Szkolenie ARK: "Tworzenie CV krok po kroku"

Data wydarzenia:
10 Sierpień, 2022 - 10:00 - 13:30

Wyróżnij się z tłumu  i stwórz idealne CV! A to wszystko z pomocą rekruterów z firmy TMF RDC Europe. Zapraszamy na szkolenie "Tworzenie CV krok po kroku" organizowane w ramach letniej Akademii Rozwoju Kariery.

CO? – szkolenie ARK "Tworzenie CV krok po kroku"
KIEDY? – 10 sierpnia 2022 r., w godz. 10.00 – 13.30
GDZIE? – sala 0.15 w budynku Rektoratu, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

O SZKOLENIU
Tworzenie CV krok po kroku:

• wskazówki i dobre praktyki,
  • perspektywa kandydata i rekrutera,
  • tworzenie i prowadzenie profilu na LinkedIn – portalu do zarządzania karierą.

Prezentacja ma na celu pokazać uczestnikom jak powinno wyglądać odpowiednio napisane CV i jakie niezbędne informacje powinno zawierać. Rekruterzy przedstawią również swoje spojrzenie, a mianowicie, co przykuwa uwagę rekrutera i zapada w jego pamięć.
W skrócie – uczestnik dowie się, jak zabrać się do tworzenia dokumentów aplikacyjnych, jak napisać idealne CV krok po kroku i na co zwrócić uwagę tworząc poszczególne sekcje.

W drugiej części poruszony zostanie temat portalu Linkedin, który jest głównym narzędziem pracy osób zajmujących się rekrutacją oraz jaką rolę odgrywa w dzisiejszych czasach. Rekruterzy przybliżą uczestnikom, na co zwracają uwagę przeglądając profile potencjalnych kandydatów.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z firmy TMF RDC Europe.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pragnących podnieść swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności interpersonalne.

Na szkolenie obowiązują zapisy i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem drogą telefoniczną.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)