Szkolenie ARK "Sprzedawaj treścią - o strategii w content marketingu"

Data wydarzenia:
14 Wrzesień, 2022 - 10:00 - 11:30

Zastanawiasz się w jaki sposób przygotować swój biznes i o co zadbać aby zwiększyć szansę na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów? Doskonale trafiłeś! Już 14 września 2022 r. odbędzie się w Biurze Karier szkolenie "Sprzedawaj treścią - o strategii w content marketingu".

CO? – szkolenie ARK "Sprzedawaj treścią - o strategii w content marketingu"
KIEDY? – 14 września 2022 r., w godz. 10.00 – 11.30
GDZIE? –  sala w budynku Rektoratu, (Katowice, ul. Bankowa 12).
AKTUALIZACJA! Szkolenie odbędzie się w formule online.

Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego uczestnik dowie się jak rozwinąć biznes dzięki wartościowym treściom.

W trakcie spotkania zostaną omówione następujące kwestie:

• czym jest content marketing;
  • jak zaplanować strategię content marketingową;
  • jak wybrać grupę docelową;
  • jak dopasować kanały komunikacji w zależności od wybranej grupy docelowej;
  • jak analizować skuteczność działań content marketingowych.

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć biznes za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Szkolenie skierowane jest do osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet.

Na szkolenie obowiązują zapisy, które odbywają się poprzez formularz.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.