Szkolenie ARK "Skąd znam Twoje hasło do fb?"

Data wydarzenia:
24 Sierpień, 2022 - 10:00 - 13:00

Większość sfer naszego życia musiała przenieść się do sieci. Tym samym pojawiło się zjawisko cybeprzestępczości. Jak chronić swoją prywatność, aby nie stać się ofiarą ataków w przestrzeni wirtualnej? Zagadnienia te zostaną omówione podczas kolejnego szkolenia organizowanego w ramach letniej Akademii Rozwoju Kariery.

CO? – szkolenie ARK "Skąd znam Twoje hasło do fb?"
KIEDY? – 24 sierpnia 2022 r., w godz. 10.00 – 13.00
GDZIE? – sala 0.15 w budynku Rektoratu, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

O SZKOLENIU
Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak łamane są hasła, jak wykorzystuje się prywatne informacje z portali społecznościowych oraz jak hackuje się bankowość internetową – wszystko po to, by w przyszłości nie paść ofiarą cyberprzestępców.

Szkolenie poprowadzi Specjalista z firmy Sopra Steria Polska.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pragnących podnieść swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności interpersonalne.

Na szkolenie obowiązują zapisy i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem drogą telefoniczną.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)